voetbaluitjes.nl

Actief & Avontuurlijk
Alkmaarse uitjes
Amsterdamse uitjes
Ardennen
Beachparty
Boerderij
Boerengolf
Casino
Culinair
Dagje uit
Diner
Familieuitje
Feest Actie en Party
Feesten
Feesten aan zee
Giethoorn
GPS tocht
Groepsaccommodatie
Groepsuitje in Belgie
Groepsuitje in de natuur
Groepsuitje in de stad
Groepsvakantie
Haarlemse Uitjes
HighTea
Kookclinic
Maastrichtse uitjes
Motorboot verhuur
Museum
Oudhollandse spelen
Rondvaart
Rondvluchten
Rotterdamse uitjes
Texelse Uitjes
Theatershow
Utrechtse uitjes
Workshop
Zeilen
Zeiltocht
Zondagmiddag uitje
Home Utrechtse uitjes Utrecht Culinair 
Share |
 
Cocktailparty & Tacofiesta - Geweldig Groepsuitje in Utrecht
Meer arrangementen van Domstad Evenementen
Leuke uitjes in de regio
Toevoegen aan favorieten Print Mail naar een vriend
 
Voor een geweldig uitje in de mooie stad Utrecht
Cocktails shaken en natuurlijk proeven! Daarna gezellig tafelen en genieten van een Mexicaans 3-gangen diner. Voor een gezellig avondje uit in Utrecht voor een groep vrienden, avondje op stap met familie of collega's.
17.00 - 19.00 Cocktail Workshop
”Shaken, not stirred”, hiermee maakte James Bond in menig 007-film kenbaar hoe hij zijn Martini het liefst liet bereiden. Laat u zich vanmiddag uitleggen dat een echte Martini niet rechtstreeks uit de fles komt en wat nu eigenlijk de beste bereidingswijze is (shaken of stirred). Probeer de diverse technieken maar eens onder de knie te krijgen en leer alles over de grote verscheidenheid aan (soms erg onverwachte) ingrediënten.

Nu gaat u zelf aan de bak!
U maakt aan de hand van de opgedane kennis 3 verschillende (en hopelijk voor u) heerlijke cocktails. U mag ze vervolgens natuurlijk ook zelf opdrinken of laat ze proeven aan uw gezelschap.

Er kunnen bij natuurlijk ook alcoholvrij cocktails gemaakt worden, dit in overleg met de bartender.
19.00 21.00 Mexicaans Diner
Na deze leerzame en lekkere cocktailworkshop kunt u lui onderuit zakken en napraten over de opgedane ervaringen van de middag. Ondertussen krijgt u een heerlijk Mexicaans 3-gangen diner voorgeschoteld.

Bovenvermelde tijden zijn slechts een indicatie.
Bij dit groepsuitje in Utrecht is inbegrepen:
-Workshop cocktails maken
-3 Cocktails zelf maken
-3-gangen Mexicaans diner
Prijs: € 59,50 p.p.
Minimum aantal personen is 10.
Tip:
Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 7,50 per persoon per uur (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!

Afhankelijk van het minimaal aantal deelnemers berekenen wij de minimale prijs voor dit evenement. U kunt altijd voor minder personen boeken als u bereid bent om de minimale prijs te betalen.

De prijs van dit groepsuitje in Utrecht is geldig tot en met 31 december 2012.
boek online boek telefonisch
0900-3844514 (25 ct/m)
bel me nu informatie
aanvragen
Share |

Sitetip - Enjoy.nl