voetbaluitjes.nl

Actief & Avontuurlijk
Alkmaarse uitjes
Amsterdamse uitjes
Ardennen
Beachparty
Boerderij
Boerengolf
Casino
Culinair
Dagje uit
Diner
Familieuitje
Feest Actie en Party
Feesten
Feesten aan zee
Giethoorn
GPS tocht
Groepsaccommodatie
Groepsuitje in Belgie
Groepsuitje in de natuur
Groepsuitje in de stad
Groepsvakantie
Haarlemse Uitjes
HighTea
Kookclinic
Maastrichtse uitjes
Motorboot verhuur
Museum
Oudhollandse spelen
Rondvaart
Rondvluchten
Rotterdamse uitjes
Texelse Uitjes
Theatershow
Utrechtse uitjes
Workshop
Zeilen
Zeiltocht
Zondagmiddag uitje
Home Culinair Culinaire hotelarrangementen 
Share |
 
3 dagen genieten in Belgie - Ontmoet de beide Limburgen
Meer arrangementen van The Kings Head Inn
Leuke uitjes in de regio
Toevoegen aan favorieten Print Mail naar een vriend
 
Ontmoet de beide Limburgen
Het landelijk, knus ingericht hotel-restaurant is in harmonie met het ongerepte heuvellandschap van de Voerstreek. Wij ontvangen U met familiare warmte en zullen er zorg voor dragen dat u van uw welverdiende pauze mag genieten.

Wie van huiselijke warmte houdt, zal hier zijn "thuis" vinden om een paar dagen heerlijk te ontspannen.
Uw verblijf
U verblijft in een knus, landelijk ingerichte kamer die van alle comfort is voorzien. De 12 Romantische kamers zijn ingericht met landelijke charme.

Wij verwelkomen u graag, na uw regionale uitstapje, op ons zonnig tuinterras voor een drankje en of culinair diner in ons sfeervolle restaurant. aankomst mogelijk vanaf 16.00u op de dag van aankomst.
Genieten van een prachtige omgeving
Wij helpen u graag om een keuze te maken, betreffende ons assortiment van wandelingen, fietstochten, autotochten die wij gratis ter beschikking stellen aan onze Gasten!

Wij nodigen u uit om eindeloos te wandelen of te fietsen, en te genieten van dit, in 2006 uitgeroepen 5 sterren landschap ofwel het hart van het 3-landenpark, "de Voerstreek ". En als de klaprozen bloeien is het 30 km lang genieten van een enorme bloemenpracht.
Restaurant
Een verfijnde keuken die de streekgerechten van de Voerstreek bijzonder eert, maar ook knipoogt naar de Engelse en de Franse keuken.
Wij laten ons inspireren door de seizoenen, gebruikmakend van regionale, artisanale producten van omringende boerderijen. zo komt er een symfonie van smaken tot stand. Al deze combinaties zorgen voor een unieke menukaart!
Voor onze vegetarische gasten koken wij graag iedere dag een gevarieerd menu. Glutenvrij koken op aanvraag, is zeker geen probleem voor ons keukenteam.
Dit arrangement is inclusief

    -Bij aankomst ontvangt u een informatiepakket van de omgeving + gratis beschikking over onze Hotelwandel en fiets routes en
    -U verblijft 2 nachten in ons hotel
    -Elke avond, wordt u om 18.30 uur aan tafel verwacht voor het 3-gangen "keuze"diner
    -'s morgens wordt u tussen 08.30 uur en 09.30 uur aan tafel verwacht voor het streekontbijt

Prijs: € 132,00 p.p. op basis van een 2-persoonskamer met douche en toilet.

In ons hotel serveren wij bieren van de streek als ook fasinerende wijnen De hotelbar is open tot maximaal 23.00 uur.
Toeslag 1 persoonskamer € 16,50 p.p.p.n.
Toeslag hond € 6,00 p.h.p.n.
Speciale wensen betreffende de maaltijden, graag bij reservering bekend maken.

Dit arrangement is geldig tot en met 9 november 2012.
boek online boek telefonisch
0900-3844514 (25 ct/m)
bel me nu informatie
aanvragen
Share |

Sitetip - Enjoy.nl